Kotlebu z Facebooku vyhnali

Autor: Daniel Valko | 12.4.2017 o 16:20 | Karma článku: 6,38 | Prečítané:  286x

Kotleba sa sťažuje takmer na všetko okolo seba. Najprv na systém (čo nepopieram), potom na Židov a potom na cigáňov a potom zase na systém. Žid Zuckerberg ich teraz vyhnal aj z Facebooku.

Už takmer každý, kto sa zaujíma o aktuálne dianie na Facebooku spozoroval, že o masívnom zablokovaní stránky Zomri a jej znovuobnovení začal Facebook protipropagandu na fašistov a ich stránky, ktoré ovládajú.

Padla hlavná stránka ĽSNS, Miňko Mazurek či Marťan z Kuchajdy. Všetko neonacistické stránky podporujúce Kotlebu a šíriace jeho "posolstvo".

ĽSNS malo cez 80 tisíc podporovateľov, ale aktivita na príspevkoch bolo viac než malá. Nejeden nácek by si mohol pomyslieť, že to je zrada proti národnosti a Vodcovi, keby neboli ich podporovatelia tajní asi ako výsledná volebná listina za sociku. 

Miňko... ten ktorý má rád Hitlera a jeho spôsoby môže teraz, už tiež plakať do vankúša. Jeho stránka, ktorá údajne "nebola" priamo pod jeho vedením už leží tam, kde jeho kebab zjedený minulý týždeň.

Myslím, že o Marťanovi z Kuchajdy ani nie je čo povedať, vzhľadom k jeho vyjadreniam. 

Naholo to obišiel napr. Milan Uhrík a teda jeho stránka zablokovaná nebola. Bohvie prečo, ale najlepšie vysvetlenie asi bude v tom, že mu nič nie je rozumieť a ešte aj sa kokce, čo Facebook mohol vyhodnotiť ako zatúlanú oucu.

Vodca tiež predýchal posledný attack od Židov z Facebooku a jeho stránka ostala takmer nepoškodená so 79 tisícmi lajkov. Vodca však nepochopil jednu vec... propaganda, ktorú započal "Za každú jednu bloknutú stránku vytvoríme dve nové" mu asi nevýjde. Existujú totiž normy komunity, a tam si sa, milý Magián asi nikdy nepozrel, čo?!

Tak my, "slniečKári" (pozn. každý kto nevolil Magiána, je slniečKár) sme sa na to pozreli s nadhľadom a so širokým úsmevom. Problém však je niekde inde. Je pravda, že kotleby sú také múdre, že dokážu vytvoriť dokonca stránku na Facebooku, ale vraj im týmto konaním pridávame percentá a "zadarmo reklama nikdy nie je zlá". K tomuto by som použil asi také vyjadrenie, že ak náhodou Vodcovi vo vytváraní stránok nepomáha niekto iný alebo ak Mazugek s Mizíkom dokážu narátať do desať, tak som z toho jeleň.

Oni si však povedali... kde sa pobrať keď nás tí Židia vnivočia a národniarstvo tlčú do zeme?!

No predsa na vk.com, tam už budú zahojení a širšia gruppa ich zfanatizovaných ovečiek sa predsa zoskupí tam! (pozn. konkrétne: https://vk.com/kotleba_lsns ) 

Takže asi toľko na záver, ďakujeme chalaňom zo Zomri za silný protiútok a veríme, že sa táto postpropagandistická fašistická skupina rozplynie rýchlejšie, ako Magián Magát s číslom 88 na Vodcovej kadidátke. 

Na STGÁŽ a ako by Lucka Bíla povedala: "Plyn už syčí z trouby ven."

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Plavčan a SNS sú za svoju kauzu zodpovední. Ale Smer nie je bez viny

Smer sa nemôže tváriť, že nemá nič spoločné so systémom, akým sa delia eurofondy.

KOMENTÁRE

Boja sa, čo sa stane, ak z vojny zmizne človek. Elon Musk to chce zastaviť

Cieľ je ušľachtilý, ale nesplniteľný.


Už ste čítali?